Terra Luna’ da Yakım Sesleri. Yakım Başladı Mı?

Kripto yatırımcısının özellikle de Terra Şuan yatırımcısının gözü kulağı yakım haberinde. Şu an gündemi meşgul eden soru ise yakım olayı gerçekleşecek mi?

Sosyal medyada da #LunaBurn# etiketiyle ilk sırlarda yer alan Luna, 22.06.2002 tarihi itibariyle yatırımcısını bu haberle heyecanlandırdı. Bildiğiniz gibi Ust/Luna olayında çok fazla Luna piyasadaki sayısını arttırak dünkü fiyatı ile 0.000100 a kadar gerilemişti.

Bir yatırımcının Terra CEO’su Do Kwon ‘ a attığı Twit gündem yarattı. Yatırımcının amacı elindeki milyonlarca Luna’yı nasıl yakabiliriz diye Do Kwon’a Twit atarak, Kwon da bu twite karşılık yakım yapılacak hesabı atınca, piyasa da bir hareketlilik oluştu. 0.000100 dolar olan değeri yüzde yüz yükselerek 0.000200 den işlem görmeye devam ediyor. Yatırımcıların ise acaba bir kelebek etksi olurmu düşüncesi ile meraklı bekleyişleri devam ediyor.

Birçok yatırımcı elindeki milyonlarca adedin boşa gitmektense yakıma katkı sağlayarak en azından Luna’nın değerine değer katmak için, destek vermeye devam edebilirler. 100 dolar gibi bir fiyattan centlere kadar düşen Luna yakımla beraber ve belki de Cz,Elon gibi yatırımcıların da vereceği destek ile eski yerlerine gelmese de en azından topalarması bekleniyor.

Aylar öncesinde Elon Musk’ ın daha önce de doge, ape gibi coinler ile attığı twitlerle iyi bir yükseliş başlamıştı.

Yatırımcının merakla yükselmesini beklediği Luna acaba yükselişe devam edecek mi hep beraber takibe devam edeceğiz.

Yazımız da herhangi bir Yatırım tavsiyesi yoktur.

Terra Luna’ da Yakım Sesleri. Yakım Başladı Mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Drinf ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!