Tabutlara Sığmayacak Kadar İntihar Var- Hepimizi Öldürmek İstiyorlar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her gün birimiz ölüyoruz. Bazılarımız bedenen, bazılarımız ruhen. Sessiz sedasız ölüyoruz, göz yaşlarımız içine aka aka. İçimizde çığlıklar dışımızda büyük bir sessizlik. Ama birimiz ölmeye devam ediyor. Kimi 10 yaşında ölüyor, kimi 15 , belki 20 , belki 25, 40, 50, yaş ne fark eder ki Hepimiz ölüyoruz. Kimi 20 yaşında ölüp 50 yaşında gömülürken, şimdi 20 yaşında ölüp 20 yaşında gömülüyoruz. Bağırıyoruz, çığlık atıyoruz ama duyuramıyoruz. Çünkü onlar sağırlar, onlar duymazlar. Feryadı, acıyı özgürlüğü duymuyacak kadar sağırlar. Ağlıyorsun sessiz sessiz , gözyaşların akıyor gözlerinden ne duyuyorlar ne anlıyorlar. Gülüyorlar, eğleniyorlar, senin ölümüne seviniyorlar. Zevk alıyorlar senin feryadından. Zevk alıyorlar çünkü onlar sağırlar. Onlar seni hiçbir zaman anlamayacaklar.

Gençler ölüyor, koskoca adamlar gençleri suçluyor. Gençler kendilerini ifade etmeye çalışıyor, gençleri duymuyorlar. Ölmek istediklerini söylüyolar, büyükler sağır olmuş duymuyorlar. Öleceğini yazı döküp söylüyorlar, malesef büyükler gözlerinin önünü göremeyecek kadar kör olmuşlar. Herkes kör olmuş , dilsiz olmuş, sağır olmuş. Sokak ortasında samuray kılıcıyla bir ablamız öldü, kimsenin sesi çıkmadı. Geçtiğimiz günlerde bir kardeşimiz mektup yazdı intihar etti. Başka bir kardeşimiz video çekip intihar etti. Ne duydular ne anladılar. Gençleri suçlamaya devam ettiler. Belki gençler birer birer anlatmaya çalışacaklar dertlerini ama onlar yine anlamayacaklar. Ümitlerini çaldılar, hayallerini çaldılar, geleceklerini çaldılar, en önemlisi hayatlarını çaldılar. Oysa ki onlar herkesin iyi olmasını, hayallerinin gerçekleşmesini istiyorlardı. Hayal kırıklığına uğradılar.

Gençler yabancı değil ki senin evladın. Sen yetiştiriyorsun bu gençleri. İyi bir örnek olamıyorsun. Sonra onları suçluyorsun. Kendi büyüttüğümüz gençlere nasıl da kıyıyorsunuz saçma sapan ideolojilerin için. Yanlış olduğunu bilme bile savunuyorsunuz bazı yalanları.

Siz Ölmeyin Onların Zihniyetini Öldürün

Gençlere ben de kızgınım anları duymadığım için değil, görmediğim için değil, anlmadığım için hiç değil.Tam tersi çok iyi anladığım için kızgınım. Yaşayacaksınız, ölmeyecek siniz en önemlisi başkasının sizi öldürmesini izin vermeyeceksiniz. Ben de çok defa ölmeyi düşündüm. Çözüm yolu olarak gördüm. Aklımın bir köşesinde her zaman ölmek vardı. Ben onları sevindirmeyeceğim. Ben bu düşünceyi ve onların o öldürme zevklerini öldüreceğim. Zor olsa da hayatta kalmaya devam edeceğim. Ben de o ince çizgide çok düşündüm, onlar için kendimi mahvetmeyeceğim. Arkamdan gülmeyecekler, sevindirmeceğim o gözleri görmeyen, kulakları sağır insanları. Keşke sizde olsaydınız birlikte öldürseydik bu zihniyeti.

Tabutlara Sığmayacak Kadar İntihar Var- Hepimizi Öldürmek İstiyorlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Drinf ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!