Kız düşürme ve tavlama yöntemleri

Arkadaşlar kız düşürme yöntemleri deyince, yitip düşürme veya şiddet içerikli bir düşürmeden bahsetmiyorum. Onları tavlama, etkileme ve kendinize aşık etme yöntemlerinden bahsediyorum. Şimdi size kız tavlama taktikleri ve kız tavlama tekniklerinden bahsedeceğim. Yazıyı sonuna kadar okumazsanız kız falan ayarlayamazsınız.

Faceden ve Instagram’dan abaza gibi yazmayın

Bu çok özel bir tekniktir. Yazmadan durabilirseniz kazanabilirsiniz. Fakat görüyorum ki bazen yazmakta kazandırıyor. Karşıdakini ve kendinizi övmeyin. Övdüğünüz an hapı yuttuğunuz andır. Takipci listesi 500 kişiden fazlaysa ve şu anda bu başlıktaysanız pek bir şansınız yoktur geçmiş olsun.

Cool olun

Kadınlar hisli varlıklardır. Sizin bakışınız vücut dilinizi çok çabuk okurlar. Eğer aynı ortamdaysanız mümkün olduğunca karşınızdaki kişinin varlığını unutmaya çalışın. İlgilenmemeye çalışın. İlgi bir kadının en ihtiyaç duyduğu şeydir.

Bir yeşil ışık ve bir kırmızı ışık hareketi

Teknikler arasında bordo bereli hareketidir. Karşınızdaki kişinin kafasını karıştırarak ağınıza düşmesini sağlarsınız. İlgisi olmasa bile hep acaba soruları ile kafa karışıklılığına yol açacaksınız. Sonrasın da temkinli davranırsanız evliliğe kadar gider.

Temiz ve düzenli olun

Temiz olan insan her zaman ilgi çeker. Kişisel bakımlar, parfümler, diş bakımları çok önemlidir. Kendi tarzınızı oluşturun fakat asla apaçi olmayın.

Uyumlu giyinin

Az önce söylediğim gibi apaçi olmayın arkadaşlar. Çakma Nike’lar ile bir yere varamazsınız. Fiyat farkı zaten çok değil, biraz daha para arttırıp uyumlu ve ağırbaşlı giyinebilirsiniz. Spor giyinmeyin mümkünse.

Kendinizi kanıtlamak için uğraşmayın

Sizi olduğunuz gibi tanısın bence daha iyidir. Sonra ciddiye dönüştüğünde çok zorlanırsınız. Hem hem erkek, hem kadın için bence çok itici bir hareketdir.

Boş espiriler kasmayın

Doğal olun beyler. Doğallık iyidir. Belki komik değilsinizdir.. Ben komiğim diyemezsiniz. Buna karşıdaki karar verir. Kızlar kendini güldüren erkekleri sevmezler

Kız düşürme ve tavlama yöntemleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 9 ay önce

    Bu siteyi yeni keşfettim baya olumlu bilgiler var herkese tavsiye ederim

    Cevapla
  2. 9 ay önce

    Öyle kız tavlama şeylere ınanmam insan karşısındakini kişiliği davranışı ve karakteriyle etkilemeli bence doğru olan şey budur

    Cevapla
Giriş Yap

Drinf ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!